SILCARE Base One ŻEL 50 g Powiększ do pełnego rozmiaru

SILCARE Base One ŻEL 50 g

EAN: 5902232125672

Czekamy na dostawę tego produktu.


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

UV Gel Builder to bezbarwny żel budujący, średnio gęsty, samopoziomujący, jednofazowy.

Więcej szczegółów

Nasza cena 23,99 zł

Produkty z serii

Base One UV Gel

Kolor: Clear / Bezbarwny

Waga: 50 g

Silcare Base One UV Gel Builder to żel budujący stworzony według nowoczesnej receptury, która pozwala uzyskać wyjątkowo trwałe łańcuchy polimerowe masy żelowej. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu cząstek masa jest wytrzymała i elastyczna oraz cechuje się bardzo dobrą przyczepnością do tipsa czy do naturalnej płytki.

Żel jest bezbarwny, dlatego umożliwia budowanie paznokcia na szablonie albo tipsie. Zapewnia również wysoki komfort pracy, ponieważ łączy się z innymi akrylami i żelami, a także pozwala na wtapianie elementów. Żel base one builder nie zawiera kwasu akrylowego, dlatego nie jest szkodliwy dla płytki paznokcia (w odróżnieniu od standardowych żelów UV). Żel jest średnio gęsty, nadaje paznokciom połysk, jest jednofazowy (chociaż może być stosowany w trójfazowym procesie), a także samopoziomujący.

Stosowanie: Żel należy rozprowadzić na płytce paznokcie, a później utwardzić w lampie UV (o mocy 36 watt) przez ok. 2 min. Po przetarciu, wierzchnia warstwa paznokcia nie wymaga dodatkowego nabłyszczania.

Produkt nowy, oryginalny.

otrzymaj 5 % rabatu

Co nowego na urodomanii wprost na e-mail.

Prześlemy Ci informacje o promocjach oraz nowościach raz w tygodniu na e-mail.
Przy okazji otrzymasz 5% rabatu na pierwsze zakupy.
Informujemy, że administratorem Twoich danych jest Bartłomiej Leśniewski prowadzący działalność gospodarczą pod firmą BARTŁOMIEJ LEŚNIEWSKI GRESTO z siedzibą w Chojnicach (89-600), przy ul. Budowlanych 6, NIP: 504-000-70-86, sklep@urodomania.com Kliknij i dowiedz się więcej o tym jak chronimy Twoje dane
Wszelkie prawa zastrzeżone przez
drogeria internetowa Urodomania.com © 2017.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki Cookies.
projektowanie stron - codebox.pl