Jest 1 błąd

  1. Produkt nie jest już dostępny
BingoSpa L-karityna w Żelu Powiększ do pełnego rozmiaru

BingoSpa L-karityna w Żelu

EAN: 5901842001550

L-karityna w Żelu wnika bezpośrednio w skórę, redukując podskórną tkankę tłuszczową.

Więcej szczegółów

Nasza cena 49,90 zł

Waga: 500 g 

BingoSpa to marka kosmetyczna, producent oraz importer surowców obecny w kilkunastu krajach. To energetyczne kosmetyki, komponenty do domowych zabiegów SPA oraz zaawansowana pielęgnacja. W kosmetykach BingoSpa znajduje się wiele surowców naturalnych, ekstraktów roślinnych i niezwykłe kompozycje zapachowe z całego świata.

BingoSpa L-karnityna w Żelu wnika bezpośrednio w skórę, redukując nagromadzoną, podskórną tkankę tłuszczową. L-karnityna - 'fat burner' to aktywna substancja naturalnie występująca w ludzkiej skórze, odpowiedzialna za przemianę składników tłuszczowych w energię. Jest cząsteczką, która transportuje długołańcuchowe kwasy tłuszczowe do mitochondriów, gdzie ulegają spaleniu, a usuwa z nich średnio- i krótkołańcuchowe kwasy tłuszczowe oraz inne acylowe związki, które w nadmiarze mogą być toksyczne. 

L-karnityna jest również skutecznym antyoksydantem. Ma więc zdolność stabilizowania błon biologicznych. Wykazano również jej ochronny wpływ na naczynia krwionośne. Ponadto jest związkiem, który bierze czynny udział w usuwaniu toksyn z organizmu. Jej działanie detoksykujące wynika ze zdolności chelatowania metali ciężkich, które po związaniu z l-karnityną są wydalane z organizmu, tak samo jak szkodliwy nadmiar biopierwiastków. L-karnityna wykazuje również zdolność do obniżania poziomu cholesterolu i trójglicerydów. 

Zawartość L-karnityny i substancji czynnych: 40 000 mg/dm3.

Wskazania: Wskutek wysiłku fizycznego poziom l-karnityny w organizmie ulega obniżeniu, a tylko jej odpowiednia ilość pozwala na utrzymanie skóry w dobrej kondycji. Wskazane jest zatem, aby osoby uprawiające sport, korzystające z siłowni, fitness stosowały L-karnitynę w żelu BingoSpa po każdym treningu, aby znacznie przyśpieszyć ich efekty. 

Stosowanie: Wmasować żel w miejsca, w których odkłada się nadmiar tkanki tłuszczowej. Aplikować rano i wieczorem. 

Osobom uprawiającym sport zaleca się stosowanie żelu dodatkowo po każdym treningu.

Produkt nowy, oryginalny.

otrzymaj 5 % rabatu

Co nowego na urodomanii wprost na e-mail.

Prześlemy Ci informacje o promocjach oraz nowościach raz w tygodniu na e-mail.
Przy okazji otrzymasz 5% rabatu na pierwsze zakupy.
Informujemy, że administratorem Twoich danych jest Bartłomiej Leśniewski prowadzący działalność gospodarczą pod firmą BARTŁOMIEJ LEŚNIEWSKI GRESTO z siedzibą w Chojnicach (89-600), przy ul. Budowlanych 6, NIP: 504-000-70-86, sklep@urodomania.com Kliknij i dowiedz się więcej o tym jak chronimy Twoje dane
Wszelkie prawa zastrzeżone przez
drogeria internetowa Urodomania.com © 2017.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki Cookies.
projektowanie stron - codebox.pl