Hakuro Zestaw 10 Pędzli

Czekamy na dostawę tego produktu.


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Zestaw pędzli Hakuro - 10 profesjonalnych produktów, które pomogą stworzyć idealny makijaż!

Więcej szczegółów

255,90 zł

-12,00 zł

Nasza cena 243,90 zł

Obniżka!

Produkty z serii

Hakuro zestaw pędzli do makijażu - 10 różnych produktów!

Zestaw znakomitej jakości pędzli Hakuro.

W skład zestawu wchodzi 10 pędzli do wykonania makijażu:

H24 - pędzel do różu, bronzera, rozświetlacza; 

H55 - pędzel do pudru;

H76 - pędzel do precyzyjnej aplikacji cieni, także na dolną powiekę;

H79 - pędzel do aplikacji cieni na całą ruchomą powiekę;

H50s - pędzel do podkładu; 

H85 - pędzel do brwi i eyelinera; 

H60 - pędzel do korektora;

H78 - pędzel do aplikacji cieni w zewnętrznym i wewnętrznym kąciku oka;

H77 - pędzel 'puchacz' do aplikacji i rozcierania cieni; 

H70 - pędzel do aplikacji cieni.

Opis pędzli:

H24

Wysokiej jakości pędzel Hakuro H24 jest idealny do nakładania różu lub kosmetyków brązujących. Kształt włosia jest przycięty na skos, co umożliwia precyzyjne konturowanie rysów twarzy. Świetnie sprawdza się do wszelkich kosmetyków służących do modelowania twarzy oraz rozświetlaczy. Pędzel wykonany został z włosia syntetycznego, które jest miękkie i przyjemne w dotyku. Rozprowadza produkt nie pozostawiając smug.

Trzonek pędzla wykonany jest z naturalnego drewna.

Wymiary:

Długość pędzla – ok. 18 cm

Długość włosia – ok. 3,3-2 cm

H55

Wysokiej jakości pędzel Hakuro H55 jest idealny do nakładania pudrów sypkich, prasowanych, brązujących oraz mineralnych. Wykonany został z włosia syntetycznego, które jest miękkie i przyjemne w dotyku, o średniej gęstości. Dobrze przycięte włosie pędzla umożliwia równomierne nałożenie kosmetyku i uzyskanie naturalnego efektu.

Trzonek pędzla wykonany jest z naturalnego drewna.

Wymiary:

Długość pędzla – ok. 18 cm

Długość włosia – ok. 4 cm

H76

Wysokiej jakości pędzel Hakuro H76 jest idealny do bardzo precyzyjnego nakładania cieni na powiekę. Sprawdza się przede wszystkim przy aplikacji w zewnętrznym (zewnętrzne ‘V’) lub wewnętrznym kąciku oka. Dzięki niewielkiemu rozmiarowi umożliwia podkreślenie dolnej powieki oraz rozcieranie cieni w ściśle określonym miejscu. Wykonany został z naturalnego, tlenionego włosia (koza), które jest miękkie i przyjemne w dotyku, dzięki czemu nie podrażnia skóry powiek. Włosie jest umieszczone w okrągłej skuwce i przycięte w małą kulkę/jajeczko, co umożliwia równomierną aplikację cienia.

Trzonek pędzla wykonany jest z naturalnego drewna. 

Wymiary:

Długość pędzla – ok. 17 cm

Długość włosia – ok. 0,8 cm

H79

Wysokiej jakości pędzel Hakuro H79 służy do aplikacji cieni na całą ruchomą powiekę i powyżej, aż do linii brwi. Zaokrąglony kształt umożliwia nałożenie cienia rozświetającego pod dolną linię brwi. Sprawdza się również do zacierania granic pomiędzy kolorami, cieniowaniu i łączeniu kolorów. Wykonany został z naturalnego, tlenionego włosia (koza), które jest miękkie i przyjemne w dotyku, dzięki czemu nie podrażnia skóry. Włosie jest umieszczone w lekko spłaszczonej skuwce i przycięte na kształt tzw. puchacza, co umożliwia równomierną aplikację kosmetyku.

Trzonek pędzla wykonany jest z naturalnego drewna. 

Wymiary:

Długość pędzla – ok. 18 cm

Długość włosia – ok. 1,5 cm

H50s

Wysokiej jakości pędzel Hakuro H50s jest idealny do nakładania podkładów o płynnej konsystencji oraz kosmetyków mineralnych. Sprawdza się także przy kremowych i płynnych różach czy bronzerach. Wykonany został z włosia syntetycznego, które jest miękkie, gęste i przyjemne w dotyku. Włosie pędzla przycięte jest na płasko, co umożliwia równomierne nałożenie kosmetyku i uzyskanie naturalnego efektu. Rozprowadza produkt nie pozostawiając smug. 

Trzonek pędzla wykonany jest z naturalnego drewna.

Wymiary:

Długość pędzla – ok. 17 cm

Długość włosia – ok. 2,2 cm

Szerokość włosia – ok. 2,8 cm

H85

Wysokiej jakości pędzel Hakuro H85 służy do wykonywania kresek na powiekach oraz modelowania brwi. Wykonany został z syntetycznego włosia, które jest odpowiednio giętkie i elastyczne. Włosie jest umieszczone w lekko spłaszczonej skuwce i przycięte na skos, dzięki czemu pozwala na precyzyjne podkreślenie kształtu brwi lub namalowanie kreski eyelinerem. 

Trzonek pędzla wykonany jest z naturalnego drewna.

Wymiary:

Długość pędzla – ok. 16,2 cm

Długość włosia – ok. 05-07 cm

H60

Wysokiej jakości pędzel Hakuro H60 jest idealny do nakładania korektorów o płynnej i kremowej konsystencji na mniejsze niedoskonałości twarzy lub w okolice oczu. Świetnie sprawdza się także przy korektorach mineralnych. Wykonany został z włosia syntetycznego, ułożonego w spłaszczonej skuwce. Włosie jest odpowiednio giętkie i elastyczne, co umożliwia równomierne nałożenie kosmetyku nawet w trudno dostępnych obszarach twarzy. Rozprowadza produkt nie pozostawiając smug.

Trzonek pędzla wykonany jest z naturalnego drewna.

Wymiary:

Długość pędzla – ok. 17,4 cm

Długość włosia – ok. 1,3 cm

H78

Wysokiej jakości pędzel Hakuro H78 służy do precyzyjnej aplikacji cieni do oczu, w zewnętrznym (tzw. zewnętrzne 'V') lub wewnętrznym kąciku oka. Sprawdza się do podkreślenia dolnej powieki poprzez nałożenie cienia wzdłuż dolnej linii rzęs. Może być użyty do rozmazywania kreski na oku w celu uzyskania efektu 'smokey eye'. Wykonany został z naturalnego włosia (kucyk), które jest miękkie i przyjemne w dotyku, dzięki czemu nie podrażnia skóry. Włosie jest umieszczone w okrągłej skuwce i przycięte na kształt tzw. kuleczki, co umożliwia równomierną aplikację kosmetyku.

Trzonek pędzla wykonany jest z naturalnego drewna. 

Wymiary:

Długość pędzla – ok. 17,5 cm

Długość włosia – ok. 1,1 cm

H77

Wysokiej jakości pędzel Hakuro H77 służy do zacierania granic między kolorami. Doskonale sprawdza się przy łączeniu cieni oraz cieniowaniu. Może być także stosowany do nakładani pudru w trudno dostępnych miejscach twarzy lub do rozprowadzania płynnego korektora pod oczami. Wykonany został z naturalnego, włosia (koza), które jest miękkie i przyjemne w dotyku, dzięki czemu nie podrażnia skóry. Włosie jest umieszczone w okrągłej skuwce i przycięte na kształt tzw. puchacza, co umożliwia równomierną aplikację kosmetyku.

Trzonek pędzla wykonany jest z naturalnego drewna.

Wymiary:

Długość pędzla – ok. 18 cm

Długość włosia – ok. 1,8 cm

H70

Wysokiej jakości pędzel Hakuro H70 jest idealny do nakładania prasowanych lub sypkich cieni na całą powiekę. Wykonany został z włosia naturalnego (kucyk), które jest miękkie i przyjemne w dotyku. Włosie pędzla jest przycięte i wycieniowane na półokrągło, co umożliwia równomierną aplikację cienia. Doskonale sprawdza się do nakładania cienia rozświetlającego pod linią brwi oraz rozświetlenia wewnętrznego kącika oka.

Trzonek pędzla wykonany jest z naturalnego drewna.

Wymiary:

Długość pędzla – ok. 17,5 cm

Długość włosia – ok. 1 cm

Produkty nowe, oryginalne, oryginalnie zapakowane.

W naszym sklepie oprócz zestawu pędzli Hakuro macie możliwość dokupienia każdego pędzla osobno!

otrzymaj 5 % rabatu

Co nowego na urodomanii wprost na e-mail.

Prześlemy Ci informacje o promocjach oraz nowościach raz w tygodniu na e-mail.
Przy okazji otrzymasz 5% rabatu na pierwsze zakupy.
Informujemy, że administratorem Twoich danych jest Bartłomiej Leśniewski prowadzący działalność gospodarczą pod firmą BARTŁOMIEJ LEŚNIEWSKI GRESTO z siedzibą w Chojnicach (89-600), przy ul. Budowlanych 6, NIP: 504-000-70-86, sklep@urodomania.com Kliknij i dowiedz się więcej o tym jak chronimy Twoje dane
Wszelkie prawa zastrzeżone przez
drogeria internetowa Urodomania.com © 2017.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki Cookies.
projektowanie stron - codebox.pl