Jest 1 błąd

  1. Produkt nie jest już dostępny
ALEPIA Czarne Mydło KARMEL Powiększ do pełnego rozmiaru

ALEPIA Czarne Mydło KARMEL

Unikalne czarne mydło z organicznego oleju z oliwek doskonale oczyszcza skórę.

Więcej szczegółów

52,00 zł

-50%

Nasza cena 26,00 zł

Obniżka!

Pojemność: 200 ml

Mydło Alepia Savon Noir Premium Au Caramel zostało opracowane i wykonane w Aleppo, przez najlepszych mistrzów mydlarstwa z Aleppo. To unikalne czarne mydło wyprodukowane wyłącznie z organicznego oleju z oliwek tłoczonego na zimno. Oczyszcza i usuwa martwe komórki skóry, sebum i zanieczyszczenia. Skóra jest miękka, nawilżona i dotleniona. To wyjątkowe mydło peelingujące o wysokiej jakości.
Mydło jest odpowiednie również do twarzy.

Savon Noir Premium Karmel Bio należy przechowywać w ciepłym miejscu.

Stosowanie: Do przeprowadzenia zabiegu oczyszczania czarnym mydłem najlepiej przeznaczyć dla siebie więcej wolnego czasu. Zabieg wystarczy przeprowadzić raz w tygodniu, także może to być sobota bądź niedziela.

Przede wszystkim należy dobrze ogrzać łazienkę, zanurzyć ciało w gorącej wodzie (ale nie za gorącej), aby skóra została odpowiednio nawilżona i rozgrzana. Następnie nałożyć na ciało warstwę czarnego mydła i pozostawić go na ok. 5 minut, spłukać ciepłą wodą. Skóra jest gotowa do peelingu. Teraz zdecydowanymi ruchami masować ciało rękawicą Kessą lub gąbką morską, by skutecznie usunąć martwy naskórek oraz inne zanieczyszczenia, spłukać ciało (nie gorącą) wodą. Następnie namydlić skórę i ponownie spłukać.

Produkt nowy, oryginalny. 

otrzymaj 5 % rabatu

Co nowego na urodomanii wprost na e-mail.

Prześlemy Ci informacje o promocjach oraz nowościach raz w tygodniu na e-mail.
Przy okazji otrzymasz 5% rabatu na pierwsze zakupy.
Informujemy, że administratorem Twoich danych jest Bartłomiej Leśniewski prowadzący działalność gospodarczą pod firmą BARTŁOMIEJ LEŚNIEWSKI GRESTO z siedzibą w Chojnicach (89-600), przy ul. Budowlanych 6, NIP: 504-000-70-86, sklep@urodomania.com Kliknij i dowiedz się więcej o tym jak chronimy Twoje dane
Wszelkie prawa zastrzeżone przez
drogeria internetowa Urodomania.com © 2017.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki Cookies.
projektowanie stron - codebox.pl