Jest 1 błąd

  1. Produkt nie jest już dostępny
ALEPIA Czarne Mydło AUTHENTIQUE Powiększ do pełnego rozmiaru

ALEPIA Czarne Mydło AUTHENTIQUE

Czarne mydło dobrze oczyszcza skórę z zanieczyszczeń, mikrobów, martwych komórek.

Więcej szczegółów

35,00 zł

Nasza cena 35,00 zł

Pojemność: 200 ml

Czarne mydło Savon Noir Recette Authentique jest mydłem roślinnym, w 100 % naturalnym. Ma strukturę mazistą i barwę brunatną, jaśniejszą bądź ciemniejszą, w zależności od tego, jakie składniki dodatkowe dominują.
Mydło służy do przygotowania skóry do peelingu. Jest bardzo łagodne i skuteczne ponad miarę. Gumuje wyśmienicie, oczyszcza skórę z martwych komórek, toksyn, zanieczyszczeń, choć nie zawiera w sobie żadnych drobinek, a jest tylko kremową mazią z oliwek, oleju i soli potasowej.
Jest ono otrzymywane w wyniku mieszania oleju ze zmiażdżonymi, czarnymi oliwkami, wcześniej macerowanymi w soli potasowej.
Savon noir Alepia jest wyrabiane na bazie oliwek, które nie podrażniają skóry, a wręcz przeciwnie, dzięki bogactwu witaminy E są uznawane od dawien za dobroczynny środek kojący, łagodzący i odżywiający skórę.
Savon Noir Alepia nie pieni się jak inne mydła. Poprzez roztarcie w dłoniach i aplikacji na skórę powstaje delikatna, nadzwyczajnie przyjemna emulsja o subtelnym zapachu oliwek. Savon noir nie zawiera w swoim składzie perfum.
Rezultatem stosowania Savon Noir jest oszałamiająco gładka skóra, wolna od toksyn, zanieczyszczeń i martwych komórek.

Stosowanie: Przed przystąpieniem do oczyszczania za pomocą Savon Noir należy dobrze nawilżyć ciało pod ciepłym (nie gorącym) prysznicem. Następnie nanieść roztarte w rękach mydło, które po zetknięciu z wodą staje się emulsją, i zostawić na 3-4 minuty, aby skóra zaczerpnęła cudownych właściwości tego cudownego specyfiku.Spłukać, a następnie przystąpić do peelingu z zastosowaniem rękawicy Kessa Alepii.
Na zakończenie umyć dokładnie ciało mydłem.

Efekt: zdrowa, dobrze oczyszczona skóra, delikatna w dotyku, dobrze ukrwiona, wolna od toksyn, zanieczyszczeń, mikrobów, martwych komórek.

Skład: zmydlona pasta z oliwek, woda, olej z oliwek, sól potasowa

Produkt nowy, oryginalny.

otrzymaj 5 % rabatu

Co nowego na urodomanii wprost na e-mail.

Prześlemy Ci informacje o promocjach oraz nowościach raz w tygodniu na e-mail.
Przy okazji otrzymasz 5% rabatu na pierwsze zakupy.
Informujemy, że administratorem Twoich danych jest Bartłomiej Leśniewski prowadzący działalność gospodarczą pod firmą BARTŁOMIEJ LEŚNIEWSKI GRESTO z siedzibą w Chojnicach (89-600), przy ul. Budowlanych 6, NIP: 504-000-70-86, sklep@urodomania.com Kliknij i dowiedz się więcej o tym jak chronimy Twoje dane
Wszelkie prawa zastrzeżone przez
drogeria internetowa Urodomania.com © 2017.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki Cookies.
projektowanie stron - codebox.pl