Bezpieczeństwo

Szanujemy prywatne dane naszych Klientów. Więcej o tym możesz poczytać w polityce prywatności firmy.

 

Korzystając z systemu płatności transferuj.pl możesz być pewien, że transakcje wykonywane tą metodą będą dobrze chronione. System zapewnia:

1. Szyfrowane połączenie SSL (Secure Socket Layer. )Za każdym razem podczas dokonywania zakupu w sklepie, podczas wyboru płatności połączenie jest szyfrowane. Świadczy o tym mała żółta kłódka znajdująca się na dole w pasku przeglądarki.

2. Bezpieczeństwo Twoich danych - Transferuj.pl nie przechowuje numerów kart kredytowych, ani danych potrzebnych do dokonania nimi transakcji. Nie posiada również żadnych innych informacji potrzebnych do dokonania przelewu z konta bankowego użytkowników, bądź uzyskania dostępu do jakiegokolwiek konta bankowego. System transakcyjny wykorzystuje dane potrzebne do realizacji zamówienia, podane w formularzu płatności, tylko do realizacji transakcji. Wgląd do tych danych ma tylko Urodomania.com, dane te nie są przekazywane żadnym innym podmiotom gospodarczym lub serwisom.

3. Bezpieczeństwo zgromadzonych środków. Po otrzymaniu i zaksięgowaniu płatności Transferuj.pl generuje potwierdzenie otrzymania wpłaty, tak zwane Elektroniczne Potwierdzenie Opłaty (EPO) wysyłane na adres email sprzedawcy i kupującego. Dzięki temu Urodomania.com otrzymuje wiedzę, że wpłata została dokonana i może zlecić jej wypłatę na konto bankowe, oraz zrealizować zamówienie od klienta pomimo faktu, iż nie ma jeszcze fizycznie pieniędzy na własnym koncie bankowym.

4. Certyfikat PCI-DSS. Payment Card Industry Data Security Standard to światowy standard ustalony przez organizacje finansowe w celu ochrony danych osobowych posiadaczy kart oraz informacji związanych z ochroną danych osobowych. Stworzony standard PCI DSS odpowiada na zapotrzebowanie organizacji zajmujących się rozliczaniem transakcji, a także ma na uwadze potrzebę umocnienia zaufania Klientów do realizowania płatności za pomocą sieci Internet. Zgodnie z wymogami organizacji płatniczych, wszystkie organizacje i firmy przechowujące, procesujące lub przesyłające dane posiadaczy kart płatniczych powinny spełniać rygorystyczne standardy bezpieczeństwa PCI DSS. Transferuj.pl spełnia wszystkie warunki certyfikatu PCI DSS.


otrzymaj 5 % rabatu

Co nowego na urodomanii wprost na e-mail.

Prześlemy Ci informacje o promocjach oraz nowościach raz w tygodniu na e-mail.
Przy okazji otrzymasz 5% rabatu na pierwsze zakupy.
Informujemy, że administratorem Twoich danych jest Bartłomiej Leśniewski prowadzący działalność gospodarczą pod firmą BARTŁOMIEJ LEŚNIEWSKI GRESTO z siedzibą w Chojnicach (89-600), przy ul. Budowlanych 6, NIP: 504-000-70-86, sklep@urodomania.com Kliknij i dowiedz się więcej o tym jak chronimy Twoje dane
Wszelkie prawa zastrzeżone przez
drogeria internetowa Urodomania.com © 2017.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki Cookies.
projektowanie stron - codebox.pl