Makijaż z marką HEAN.

Hej!

Makijaż z marką Hean. Dlaczego? Ponieważ Urodomania, posiada w swojej ofercie wiele produktów tej firmy, na które warto zwrócić uwagę. W tym przypadku przystępna cena idzie w parze z bardzo dobrą jakością.

W makijażu Nicole postawiłam na lekko przydymione oko, a także podkreśliłam usta pomadką Glam Metal, która jest nowością od Hean.

 

Podczas wykonywania makijażu w szczególności polubiłam się z cieniami, które posiadają niesamowitą pigmentację, a także przyjemną strukturę.

Do gustu przypadł mi także mega czarny, kremowy eyeliner, który sunął po powiece, jak szalony 😉

Przyjemnie „współpracowało” mi się również z dwoma paletkami do konturowania twarzy. Rozświetlacz ze Sculpting Facial Palette jest boski! 😉



Doskonała pigmentacja i bardzo wyraziste kolory to cechy Glam Metal, czyli pomadek, które pozostawiają na ustach modne w tym sezonie, metaliczne wykończenie.

Makijaż z marką Hean – to propozycja na wieczorowe wyjścia i imprezy.
Zmień kolor pomadki na mniej intensywny – w ten sposób uzyskasz „lżejszy”, dzienny makijaż 🙂

Makijaż z marką Hean:
1. Podkład Hean Creamy Matt Effect nr 01: https://urodomania.com/search?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=creamy+mat+effect
2. Korektor Hean Eye Illumination: https://urodomania.com/korektory/1207-hean-eye-illumination-5907474408378.html
3. Puder Hean Banana Luxury Powder: https://urodomania.com/podklady-pudry/7260-hean-banana-luxury-powder-5907474430928.html
4. Konturowanie:
* Hean Sculpting Facial Palette: https://urodomania.com/bronzery/4343-hean-sculpting-facial-palette-5907474427577.html
* Hean Face Contour Mix: https://urodomania.com/bronzery/4342-hean-face-contour-mix-5907474427560.html
5. Maskara Hean Inspire Billionaire: https://urodomania.com/tusze/5584-hean-inspire-billionaire-tusz-5907474424996.html
6. Baza pod Cienie Hean Stay On Eyeshadow Base: https://urodomania.com/bazy-pod-cienie/1223-hean-baza-pod-cienie-5907474403496.html
7. Cienie z paletek cieni Hean High Definition Eyeshadow nr: 412, 406:
https://urodomania.com/bazy-pod-cienie/1223-hean-baza-pod-cienie-5907474403496.html
8. Pomadka Hean Glam Metal, nr 507: https://urodomania.com/bazy-pod-cienie/1223-hean-baza-pod-cienie-5907474403496.html
9. Eyeliner Hean Luxury Gel Eyeliner Waterproof: https://urodomania.com/eyelinery-i-kredki/7263-hean-gel-eyeliner-waterproof-5907474430614.html
10. Cień do Brwi – Hean Eyebrow Set Professional: https://urodomania.com/makijaz-brwi/4147-hean-eyebrow-set-5907474426341.html

Mam nadzieję, że podoba Wam się moja propozycja.
Modelka: Nicole
Makijaż z marką Hean wykonała: Marta

Pozdrawiamy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *