Pielęgnacja skóry wokół oczu

Pielęgnacja skóry wokół oczu jest bardzo ważnym elementem, który powinien zagościć przy wieczornym oraz porannym rytuale dla piękna 😉

Skóra wokół oczu jest cieńsza niż na pozostałej skórze twarzy, dlatego jest bardziej narażona na szybsze pojawienie się zmarszczek, czy też przesuszenie.  Kolejnym problemem jest opuchlizna oraz cienie.

Na szczęście w naszej ofercie znajdziecie kilka świetnych produktów, które pomogą Wam w utrzymaniu dobrej kondycji skóry wokół oczu.

Czytaj dalej Pielęgnacja skóry wokół oczu

Do czego przyda się olejek z drzewa herbacianego?


Olejek z drzewa herbacianego – jeżeli jeszcze nie słyszeliście o jego właściwościach, najwyższy czas się z nimi zapoznać! Być może któreś z zastosowań przypadnie Wam do gustu. Jeśli chodzi o jego wspaniałe właściwości – to mogę Wam je zagwarantować 🙂  Zapraszam zatem na wspólne poznawanie przeróżnych zalet tego magicznego olejku.
Czytaj dalej Do czego przyda się olejek z drzewa herbacianego?

Pielęgnacja młodej cery – pomagamy wybrać kosmetyki dla nastolatków!

Pielęgnacja młodej cery – to zagadnienie, na które odpowiedziały dwie znane marki – Ziaja oraz Bielenda. Wypuściły one na rynek serie produktów, dedykowane osobom w wieku dorastania, które zmagają się z problemami cery mieszanej, tłustej i zanieczyszczonej.

Ziaja posiada w swojej ofercie serię NUNO. Jest ona skierowana do osób zmagających się z problemami takiej właśnie cery.

kosmetyki Nuno dla nastolatków

Czytaj dalej Pielęgnacja młodej cery – pomagamy wybrać kosmetyki dla nastolatków!

TheBalm to marka królująca w kosmetycznym świecie.

TheBalm to amerykańska marka kosmetyków, która do stworzenia produktów używa wysokiej jakości składników. Poznacie dziś ich trzy hitowe kosmetyki, na które zdecydowanie warto rzucić okiem.  Po za wysoką jakością, cechują je bardzo interesujące i pięknie wykonane opakowania. Jesteście ciekawi co to będzie? Jeśli tak- zapraszamy do czytania 🙂
Czytaj dalej TheBalm to marka królująca w kosmetycznym świecie.

Urodomania – Drogeria Przyjazna Klientom.

Drogeria przyjazna klientom – tytuł jest nasz!

drogeria internetowa przyjazna klientom

Jakiś czas temu portal Trusted Cosmetics zorganizował plebiscyt na Drogerię Przyjazną Klientom. Dzięki Wam, Waszemu wsparciu oraz zaangażowaniu udało nam się zdobyć ten tytuł! Znaleźliśmy się w gronie 17 drogerii,  perfumerii oraz  mydlarni, które zostały nim uhonorowane.

Bardzo dziękujemy za każdy komentarz oraz głos – są one dla nas niezwykle cenne. Dzięki Wam – naszym niesamowitym Klientom – zdobyliśmy to wyróżnienie.  To Wy sprawiacie, że jesteśmy coraz lepsi w tym co robimy i rozwijamy się dalej, dzieląc się z Wami naszą pasją do urody 🙂

Jeśli chcecie przeczytać wywiad, którego udzieliliśmy portalowi Trusted Cosmetics to serdecznie zapraszamy do lektury!

Oto link do artykułu: http://www.trustedcosmetics.pl/pasja-do-urody-wywiad-z-drogeria-urodomania/