YOPE – Naturalne kosmetyki

Naturalne kosmetyki są ostatnio na „topie”. Nie chodzi tu tylko o te do makijażu, ale również do pielęgnacji ciała.  „Natura” zagościła także w produktach służących utrzymaniu czystości w naszym domu.

YOPE oferuje nam kosmetyki i produkty, które posiadają w swoim składzie co najmniej 90% naturalnych składników!

Chcecie je poznać?

Czytaj dalej YOPE – Naturalne kosmetyki

Pędzle HULU

Hej!

Pędzle Hulu to profesjonalne pędzle do makijażu twarzy i oczu, które podbiły nasze i Wasze serca. Zostały stworzone we współpracy ze znanym, polskim makijażystą – Danielem Sobieśniewskim.
W dzisiejszym wpisie, przedstawimy Wam kilka modeli pędzli tej właśnie marki, które razem tworzą doskonały i kompletny zestaw do wykonania zarówno dziennego, jak i wieczorowego make-up’u.

Czytaj dalej Pędzle HULU

Pielęgnacja skóry wokół oczu

Pielęgnacja skóry wokół oczu jest bardzo ważnym elementem, który powinien zagościć przy wieczornym oraz porannym rytuale dla piękna 😉

Skóra wokół oczu jest cieńsza niż na pozostałej skórze twarzy, dlatego jest bardziej narażona na szybsze pojawienie się zmarszczek, czy też przesuszenie.  Kolejnym problemem jest opuchlizna oraz cienie.

Na szczęście w naszej ofercie znajdziecie kilka świetnych produktów, które pomogą Wam w utrzymaniu dobrej kondycji skóry wokół oczu.

Czytaj dalej Pielęgnacja skóry wokół oczu