CLAVIER Lampa UV LED Q5 48W Powiększ do pełnego rozmiaru

CLAVIER Lampa UV LED Q5 48W

EAN: 5904378562472

Czekamy na dostawę tego produktu.


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Lampa posiada 30 diód co gwarantuje trwałość Twoich hybryd.

Więcej szczegółów

65,90 zł

-6,00 zł

Nasza cena 59,90 zł

Obniżka!

Produkty z serii

Clavier Lampa UV LED Q5 48Watt to lampa która szybko i równomiernie utwardza wszystkie żele, lakiery hybrydowe i inne preparaty światłoutwardzalne. Charakteryzuje się elegancką i ergonomiczną budową. Wielkość lampy pozwala na swobodne włożenie całej dłoni, bez potrzeby osobnego utwardzania kciuków.
Panel dolny lampy jest na magnesy i łatwo go odpiąć np. w celu jej umycia. Technologia dual LED sprawia, że lampa niezawodnie, szybko i równomiernie utwardza wszystkie lakiery hybrydowe i żele.
Lampa emituje białe światło, które nie męczy wzroku. Posiada energooszczędne źródło światła o dużej mocy i podwójnym zakresie fal 365nm i 405nm. Czas pracy tego urządzenia wynosi nawet do 50 000 godzin. Lampa posiada wbudowany sensor ruchu, timer 5, 30, 60 i 99 sekund, a po uruchomieniu sensora świeci nieprzerwanie do 120 sekund. W trybie 99 sekund, moc lampy stopniowo maleje, dlatego zaleca się go do pracy z żelami budującymi i innymi aplikacjami wymagającymi długiego czasu utwardzania.

Gwarancja 2 lata.

Produkt nowy oryginalny.  

otrzymaj 5 % rabatu

Co nowego na urodomanii wprost na e-mail.

Prześlemy Ci informacje o promocjach oraz nowościach raz w tygodniu na e-mail.
Przy okazji otrzymasz 5% rabatu na pierwsze zakupy.
Informujemy, że administratorem Twoich danych jest Bartłomiej Leśniewski prowadzący działalność gospodarczą pod firmą BARTŁOMIEJ LEŚNIEWSKI GRESTO z siedzibą w Chojnicach (89-600), przy ul. Budowlanych 6, NIP: 504-000-70-86, sklep@urodomania.com Kliknij i dowiedz się więcej o tym jak chronimy Twoje dane
Wszelkie prawa zastrzeżone przez
drogeria internetowa Urodomania.com © 2017.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki Cookies.
projektowanie stron - codebox.pl