Lista produktów producenta: Kallos

Kallos – marka z tradycją, która zmienia się dla Ciebie!

Odżywki Kallos już zdobyły serca polskich kobiet, które swoje włosy traktują z miłością, szacunkiem i niezwykła troską. Nazwa firmy nie wskazuje bezpośrednio na jej pochodzenie, dlatego bardzo często jest błędnie interpretowana jako firma brytyjska, a nawet polska. Okazuje się jednak, że kosmetyki Kallos pochodzą z… Węgier! Państwo to nie jest znane z produktów kosmetycznych, tym bardziej może być to duże zaskoczenie.

Historia marki Kallos ma swój początek w 1978 roku. Tak długa obecność na rynku jest tylko dowodem na to, iż produkowane przez firmę kosmetyki nie tylko wyróżniają się skutecznością, ale zmieniają się wraz z rozwojem technologii i zmianami oczekiwań klientek, wciąż są aktualne i niezmiennie od wielu lat postrzegane jako rewolucyjne i nowoczesne. Unikalne formuły nowej generacji są objęte tajemnicą, jednak producenci zdradzają kilka z nich, pozwalając tym samym lepiej poznać produkty.

Otoczenie fryzury troską i profesjonalną opieką” - to filozofa marki Kallos. Bezpośrednio wskazuje ona to, że włosy potrzebują miłości, troski i opieki, ale tej profesjonalnej, opierającej się na świadomym wyborze kosmetyków pielęgnacyjnych. Każda kobieta wśród naszych propozycji znajdzie idealne rozwiązanie dla swoich włosów – suchych, osłabionych, zniszczonych, przetłuszczających się, skłonnych do wypadania, łupieżu.

Kallos – maski do włosów, odżywki, szampony wsparciem dla Ciebie i Twoich włosów!

Więcej

Produkty na stronie

otrzymaj 5 % rabatu

Co nowego na urodomanii wprost na e-mail.

Prześlemy Ci informacje o promocjach oraz nowościach raz w tygodniu na e-mail.
Przy okazji otrzymasz 5% rabatu na pierwsze zakupy.
Informujemy, że administratorem Twoich danych jest Bartłomiej Leśniewski prowadzący działalność gospodarczą pod firmą BARTŁOMIEJ LEŚNIEWSKI GRESTO z siedzibą w Chojnicach (89-600), przy ul. Budowlanych 6, NIP: 504-000-70-86, sklep@urodomania.com Kliknij i dowiedz się więcej o tym jak chronimy Twoje dane
Wszelkie prawa zastrzeżone przez
drogeria internetowa Urodomania.com © 2017.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki Cookies.
projektowanie stron - codebox.pl