Lista produktów producenta: W7

Palety cieni, korektory, bronzery marki W7

W7 to producent kosmetyków kolorowych i akcesoriów, który swoje centrum piękna posiada w Wielkiej Brytanii. Brytyjska firma istnieje od roku 2002, a więc rozpoczęła swoją działalność wraz z początkiem XXI wieku. Proponuje zatem rozwiązania nowoczesne, aktualne i jednocześnie ponadczasowe. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło jej na stworzenie innowacyjnych, autorskich receptur, opracowanie technologii, dzięki którym możliwe jest dostarczanie kosmetyków wysokiej jakości w bardzo przystępnych cenach.

Wykonanie idealnego makijażu wymaga nie tylko precyzji oraz znajomości najnowszych trendów, ale również świadomości swojego naturalnego piękna. Make-up nie może być maską zakrywającą Twoje prawdziwe oblicze, a ozdobą podkreślającą Twoje największe atuty. Nie bez znaczenia są ponadto kosmetyki i akcesoria, jakie wybierzemy w celu wyeksponowania swojej atrakcyjności.

Perfekcyjny make-up w atrakcyjnej cenie

Kosmetyki W7 cieszą się ogromną popularnością na wyspach brytyjskich. W Polsce również znalazły szerokie grono zwolenniczek, które powiększa się z każdym kolejnym rokiem. Niekwestionowanym hitem są oczywiście palety cieni W7 o bogatej kolorystyce, a także kultowy bronzer HONOLULU. Wśród produktów znajdziemy ponadto: róże, kredki, pudry, korektory, sztuczne rzęsy i bazy oraz liczne akcesoria do makijażu, jak: pędzle, gąbki, silikonowe szczoteczki do mycia twarzy i wiele innych.

Poznaj bliżej produkty W7! Sklep internetowy otwiera przed Tobą nieograniczone możliwości makijażowe!

Więcej

otrzymaj 5 % rabatu

Co nowego na urodomanii wprost na e-mail.

Prześlemy Ci informacje o promocjach oraz nowościach raz w tygodniu na e-mail.
Przy okazji otrzymasz 5% rabatu na pierwsze zakupy.
Informujemy, że administratorem Twoich danych jest Bartłomiej Leśniewski prowadzący działalność gospodarczą pod firmą BARTŁOMIEJ LEŚNIEWSKI GRESTO z siedzibą w Chojnicach (89-600), przy ul. Budowlanych 6, NIP: 504-000-70-86, sklep@urodomania.com Kliknij i dowiedz się więcej o tym jak chronimy Twoje dane
Wszelkie prawa zastrzeżone przez
drogeria internetowa Urodomania.com © 2017.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki Cookies.
projektowanie stron - codebox.pl