Lista produktów producenta: Nacomi

Kosmetyki Nacomi łączą dobroczynne składniki pochodzące od Matki Natury. W tym przypadku moda na naturalne składniki nie jest najważniejsza, a to jakie są efekty wpływu na człowieka. Wybierając preparaty, których skład opiera się na tym, co daje nam przyroda, która dzieli się z nami największymi bogactwami i skarbami, możemy mieć pewność, że nasza skóra otrzymuje dużą porcję energii – dobrej, natychmiast pobudzającej mechanizmy odpowiadające za zdrowie i wygląd skóry.

Nacomi – moda na naturę!

Jakie są obecnie największe trendy w pielęgnacji skóry twarzy i ciała? Ekskluzywne kosmetyki zawierające cenne składniki pozyskiwane z odległych zakątków świata? A może naturalne kosmetyki, w których zamknięto największe bogactwa natury pochodzące z naszego najbliższego otoczenia? Panuje moda na naturę, która nie przemija i zawsze jest aktualna.

Marka Nacomi jest producentem i dystrybutorem kosmetyków naturalnych. Produkcja przebiega zgodnie z normą PN-EN ISO 22716, receptury są starannie opracowywane, a samo wykonanie to „ręczna robota”. Szczególnie ważna dla firmy jest kontrola jakości. To ona pozwala potwierdzić dobre wybory, jakie dokonał zespół ekspertów. Bliskość natury, jej bliskie poznanie, zaakceptowanie często dominacji nad człowiekiem, pozwoliło pracownikom nawiązać przyjaźń z przyrodą. Stali się oni jej częścią, dzięki czemu Ty otrzymujesz kosmetyki dostosowane precyzyjnie do potrzeb Twojej skóry.

Nacomi – sklep internetowy, w którym znajdziesz szeroką ofertę kosmetyków do pielęgnacji skóry potrzebującej oczyszczenia, odżywienia i nawilżenia.

Więcej

Produkty na stronie

otrzymaj 5 % rabatu

Co nowego na urodomanii wprost na e-mail.

Prześlemy Ci informacje o promocjach oraz nowościach raz w tygodniu na e-mail.
Przy okazji otrzymasz 5% rabatu na pierwsze zakupy.
Informujemy, że administratorem Twoich danych jest Bartłomiej Leśniewski prowadzący działalność gospodarczą pod firmą BARTŁOMIEJ LEŚNIEWSKI GRESTO z siedzibą w Chojnicach (89-600), przy ul. Budowlanych 6, NIP: 504-000-70-86, sklep@urodomania.com Kliknij i dowiedz się więcej o tym jak chronimy Twoje dane
Wszelkie prawa zastrzeżone przez
drogeria internetowa Urodomania.com © 2017.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki Cookies.
projektowanie stron - codebox.pl