Lista produktów producenta: Vianek

Miłość do natury, dążenie do piękna i zdrowia, zachowanie młodości i zatrzymanie nieubłaganie biegnących wskazówek zegara – kosmetyki Vianek to produkty, które zostały stworzone przez naturę dla spełnienia wszystkich, najskrytszych marzeń kobiet odnoszących się do wyglądu ich skóry. To polska marka skoncentrowana na promowaniu polskich kwiatów i ziół, która dostrzegła ich zdolność do skutecznej pielęgnacji ciała.

Kosmetyki Vianek – natura dla piękna

Marka Vianek w swoich kosmetykach wykorzystuje składniki pochodzące z natury. Nieustannie poszukuje takich roślin i ziół, które wyróżniają się niezwykłymi właściwościami pielęgnacyjnymi. Tworzy produkty łączące w sobie skuteczność działania, urzekający zapach i bezpieczeństwo stosowania. Całe bogactwo natury zamknięte zostaje w efektownych opakowaniach, cieszących oko oraz wywołujących pozytywne emocje. Już pierwszy kontakt, kontakt wzrokowy, przenosi nas w świat natury, na polską łąkę, do tajemniczego lasu czy też do rajskiego ogrodu. To stamtąd pochodzą składniki, będące największymi skarbami natury.

Vianek – drogeria internetowa dla każdej kobiety

Kosmetyki marki Vianek dedykowane są wszystkim kobietom niezależnie od wieku i rodzaju skóry. Polskie zioła i kwiaty pochodzą z polskich ekologicznych upraw, dlatego też zyskały uznanie kobiet, dla których dobro natury jest jedną z ważniejszych wartości. Wśród kosmetyków znajdziemy urodzajne bukiety roślin pielęgnujących skórę szczególnie wrażliwą, mocno przesuszoną, tłustą, mieszaną oraz dojrzałą. Kosmetyki przeznaczone są do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów.

Więcej

Produkty na stronie

otrzymaj 5 % rabatu

Co nowego na urodomanii wprost na e-mail.

Prześlemy Ci informacje o promocjach oraz nowościach raz w tygodniu na e-mail.
Przy okazji otrzymasz 5% rabatu na pierwsze zakupy.
Informujemy, że administratorem Twoich danych jest Bartłomiej Leśniewski prowadzący działalność gospodarczą pod firmą BARTŁOMIEJ LEŚNIEWSKI GRESTO z siedzibą w Chojnicach (89-600), przy ul. Budowlanych 6, NIP: 504-000-70-86, sklep@urodomania.com Kliknij i dowiedz się więcej o tym jak chronimy Twoje dane
Wszelkie prawa zastrzeżone przez
drogeria internetowa Urodomania.com © 2017.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki Cookies.
projektowanie stron - codebox.pl