Lista produktów producenta: Sylveco

Kosmetyki Sylveco wyróżniają się na rynku pod wieloma względami. Są wolne od sztucznych barwników, surowców wytwarzanych z ropy naftowej, olejów silikonowych i glikoli oraz substancji obciążających skórę. Dzięki bezpieczeństwu stosowania i hypoalergicznemu charakterowi są dedykowane dla kobiet nawet o najbardziej wrażliwej skórze, dla dzieci i osób z cerą o szczególnych wymaganiach.

Naturalne kosmetyki Sylveco

„Naturalne”, czyli stworzone w oparciu o składniki pochodzenia naturalnego. To bogactwo ekstraktów, wyciągów i olejów roślinnych, które są najlepszym pokarmem dla Twojej skóry. Potrzebuje ona bezpiecznej, delikatnej, a jednocześnie skutecznej pielęgnacji – oczyszczenia, nawilżenia, regeneracji i odżywienia. Wszystko to możesz zyskać, komponując własny zestaw kosmetyków Sylveco, które zaspokajają wszystkie potrzeby Twojej skóry.

Poznaj nowego przyjaciela Twojej skóry

Polski producent kosmetyków do pielęgnacji skóry twarzy, ciała i włosów, marka, która powstała z miłości do natury i kobiecego piękna, inspirowana dziewczęcą urodą oraz bogactwem otaczającej nas przyrody. Sylveco tworzy produkty w sposób świadomy, odpowiedzialny i zawsze z myślą o ich przyszłych użytkownikach. Wykorzystuje wiedzę i doświadczenie swoich wykwalifikowanych pracowników oraz ich pasję i zaangażowanie. Wyznacznikiem ich jakości jest natura, to ona dostarcza składników, które następnie zamykane są w opakowaniach symbolizujących piękno przyrody. Każda receptura jest perfekcyjnie dopracowana, musi być idealna, ponieważ takie są składniki, którym Sylveco zaufało.

Więcej

otrzymaj 5 % rabatu

Co nowego na urodomanii wprost na e-mail.

Prześlemy Ci informacje o promocjach oraz nowościach raz w tygodniu na e-mail.
Przy okazji otrzymasz 5% rabatu na pierwsze zakupy.
Informujemy, że administratorem Twoich danych jest Bartłomiej Leśniewski prowadzący działalność gospodarczą pod firmą BARTŁOMIEJ LEŚNIEWSKI GRESTO z siedzibą w Chojnicach (89-600), przy ul. Budowlanych 6, NIP: 504-000-70-86, sklep@urodomania.com Kliknij i dowiedz się więcej o tym jak chronimy Twoje dane
Wszelkie prawa zastrzeżone przez
drogeria internetowa Urodomania.com © 2017.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki Cookies.
projektowanie stron - codebox.pl